„INMEDI EXPERT” jest globalną firmą farmaceutyczną w ramach międzynarodowe zarządzania przedsiębiorstwem. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w dziale marketingu międzynarodowego firm farmaceutycznych.

Jesteśmy w zasadzie eksporterami handlowymi dla wszystkich rodzajów farmaceutyków, produktów ajurwedyjskich, produktów ziołowych, OTC, zaopatrzenia szpitali, materiałów eksploatacyjnych, kosmetyków, produktów neutralnych, chirurgicznych i jednorazowych

Nasza firma opiera się na agresywnych narzędziach marketingu w eksporcie produktów farmaceutycznych, OTC, ajurwedyjskich i ziołowych. Obecnie eksportujemy te produkty do wielu krajów Ameryki Łacińskiej, a produkty są zarejestrowane w ponad pięciu krajach.

NASZA MISJA

Połączenie agresywnego marketingu strategicznego z wysokiej jakości produktami i usługami po konkurencyjnych cenach w celu zapewnienia konsumentom najlepszej wartości ubezpieczenia. Dobry wzrost dzięki doskonałej obsłudze klienta, innowacyjności, jakości i zaangażowaniu. „Bądź najlepszy w oczach naszych klientów, pracowników i akcjonariuszy.

Wyróżniamy się tym, iż działamy za pośrednictwem agentów na całym świecie. Nasze dostawy są gwarantowane, a stali klienci nagradzani.

Dostawy realizujemy zwykle w ciągu 3 dni roboczych.
Formalności prawne stoją po naszej stronie.
Zamówienia specjalistyczne przy których wymagana jest recepta realizujemy zazwyczaj w ciągu 14 dni roboczych

W razie jakichkolwiek pytań prosimy do nas napisać.
Info@inmediexpert.com. ( obsługa w języku danego kraju)

Shopping cart

0

No products in the cart.