Różnice między renomowanymi produktami Artvigil i Waklert

Różnice między renomowanymi produktami Artvigil i Waklert

Produkty Artvigil oraz Waklert zawierają tę samą substancję czynną armodafinil w dawce 150 mg w jednej tabletce. Jakkolwiek opinie użytkowników wskazują na istnienie różnic w ich sile działania.
HAB Pharma jest marką o dobrej reputacji

HAB Pharmaceuticals znana firma całym świecie, a jej obszar działania głównie poza rynkiem Indyjskim.

Producent armodafnilu działa w branży medycznej od 1980 roku.

Producent Artvigilu ma pierwszorzędny zespół naukowców oraz laborantów z wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu farmaceutyków. Jakość jest priorytetem HAB PHARMY. Stąd dbałość o wizerunek oraz reputację. na której się zbudowała.
W różnicach użytkowników podaje się,że Artvigil nie jest tak stymulujący jak Waklert lub Nuvigil®

Dla części z nich może być punktem ujemnym. Natomiast nie dla każdego jest to priorytetowe. Spore grono osób uważa Waklert i wraz z odmiennymi wersjami armodafinilu za zbyt pobudzające. Nadmierna stymulacja może odnieść niezamierzone efekty takie jak niepokój przez co paradoksalnie można stać się mniej produktywnym.

Zatem dla początkujących poszukiwaczy poprawy funkcjonowania umysłu oraz poznania Waklert może okazać się jest zbyt silny. Wtenczas Artvigil będzie bardzo dobrą alternatywą oraz rozwiązaniem.

Podsumowując, jeśli szukasz bardzo mocnych rozwiązań, Artvigil może nie być najlepszym wyborem. Dobrą alternatywą może okazać się waklert armodafinil 150 mg

Gdzie kupić Artvigil

Aktualnie jest bardzo dużo sprzedawców Armodafilnil Artvigil, Waklert, Modafinil pod nazwą Modalert, Modvigil. Niestety wiele sklepów internetowych sprzedających Artvigil.Waklert wraz z modalertem jest bardzo niskiej jakości. Wiele z nich są całkowitymi oszustwami. Wielu dostawców modafinilu i armodafinilu przez internet są znani ze złej obsługi klienta. Zbyt długich czasów dostawy i wątpliwych praktyk biznesowych. Bardzo wiele z nich to artykuły podrobione a opakowania są łudząco podobne do oryginalnych opakowań.

Dlatego należy zwracać uwagę na źródło zakupu z aptek internetowych. Wiele z nich sprzeda modalert artvigil waklert modvigil o wątpliwej jakości i zawartości.

Batalia patentowa Nuvigil® vs. Artvigil

Nuvigil® jest oryginalną i markowym produktem czystego modafinil wyprodukowany przez giganta farmaceutycznego Cephalon Inc. Cephalon stał się oryginalnym producentem leku po nabyciu francuskiego przedsiębiorstwa badawczego, które wynalazło go Lafon Labs.

Firma Cephalon Inc zapłaciła sumę 450 milionów dolarów za przejęcie kontroli nad gigantem Lafon Labs w ściśle określonym celu zabezpieczenia i ochrony prawnej wraz z wyłącznym prawem do sprzedaży swojego markowego oryginalnego produktu, Provigil® (modafinil).

Frima Cephalon Inc była w stanie wyprodukować czysty wzbogacony (enancjomerycznie) armodafinil, który nosi nazwę Nuvigil®.

Cephalon Inc przez wiele lat był wyłącznym producentem leku i zebrał wielkie profity z tytułu prawa patentowego.

W jakiej dawce występuje Artvigil ?

Zaleca się przez producenta leku stosowanie w dawce Artvigil armodafinill 150 mg na dobę (czyli jedna tabletka). Dawka 150 mg armodafinilu jest dawką standardową stosowaną przez innych producentów armodafinilu również. Czyli zarówno w leku pierwotnym Nuvigil®, jak i leku o tej samej substancji czynnej Waklert armodafinil 150 mg.

Zbyt duża dawka czyli nadmierne przekroczenie zalecanej dawki150 mg armodafinilu może zwiększyć ryzyko pojawienia wystąpienia działań niepożądanych.

Ważne jest, że Armodafinil (Waklert Artvigil) charakteryzuje się dłuższym okresem półtrwania niż lek o substancji czynnej modafinil (modalert, Modvigil, vilavinil itp), co oznacza, że dłuższy czas utrzymuje się w organizmie. Dlatego też rekomenduje się przyjmowanie tylko jednej dawki armodafinilu na dobę w celu uniknięcia nadmiernej stymulacji wieczorem, gdy jest potrzeba snu.

Trzeba mieć na uwadze,że są osoby zbyt wrażliwe na działanie armodafinilu i zaleca się stosowania mniejszej dawki. Artvigil jest lekiem, który można podzielić na dwie części Artvigil Armodafinil 150 mg wytworzony jest w formie tabletek z zagięciem w środku.

Dzięki temu możliwe jest sprawne podzielenie pigułki na dwie takie same dawki po 75 mg.

Artvigil i jego popularność

Artvigil jest jedną z najtańszych dostępnych formą armodafinilu, bez uszczerbku dla jakości. Jest to główny czynnik wpływający na jego popularność.

Mniej więcej Artvigil cenowo jest tańszy o 20% mniej niż jego główna konkurencja generyczna Waklert armodafinil 150 Sun Pharmaceuticals.

Jednocześnie Artvigil, jak i Waklert zawierają tę samą substancje czynną w dawce armodafinil 150 mg na tabletkę. Jakkolwiek występują pewne różnice w ich sile działania co zostało już omówione.

Czy i jeśli tak to jakie Artvigil ma skutki uboczne?

Każdy lek może mieć i wywołać skutki uboczne. Jest to naczelna zasada którą należy mieć na uwadze gdy sięga się po jakiś lek. Artvigil ma również jak każdy lek skutki uboczne, które należy mieć na uwadze.

Jakkolwiek większość użytkowników leku doświadcza bardzo niewiele skutków niepożądanych to jednak w rzadszych przypadkach mogą pojawić się cięższe efekty ubocze i niepożądane.

Jeśli pojawią się działania i efekty uboczne niepożądane, w zależności od ich nasilenia, rekomenduje się ograniczenie stosowania Armodafinilu ewentualnie należy zmniejszyć dawkę oraz częstotliwość przyjmowania środka.

Mogące pojawić się efekty uboczne obejmują

Bóle głowy ,Zawroty głowy,Suchość w ustach, Bezsenność,Nudności,Euforia

Zaliczane jako ciężkie działania i skutki niepożądane mogą być następujące
Zamieszanie, Dezorientacja Niepokój, Paranoja, Podrażnienia skóry, Omamy, Ekstremalne pragnienie i odwodnienie ,Agresja, Myśli samobójcze

Radzenie sobie i zarządzanie skutkami ubocznymi po zastosowaniu Armodafinilu

Zdarza się, iż są osoby informujące o braku negatywnych efektów ubocznych po jednorazowym użyciu, ale podają, że mają odczucie stopniowego występowania efektów niepożądanych po okresie tygodnia lub dłuższym używania armodafinilu.

Powodem jest okres półtrwania leku.

Okresem półtrwania leku nazywamy sposób ustalenia pomiaru czasu działania leku na organizm. Jest to miara czasu potrzebnego na usunięcie leku z organizmu po zakończeniu fazy wchłaniania i dystrybucji.

Należy mieć na względzie ,że jeśli podamy ponownie dawkę leku przed całkowitym ustąpieniem leku z organizmu , stężenie wtenczas wzrośnie powyżej zalecanego poziomu.

Pomiar ten jest następnie informacją wykorzystywaną do obliczania, jak często należy przyjmować dany lek.

Okres półtrwania Artvigilu wyliczony jest w przybliżeniu na 13 godzin
Informacja to wskazuje jeśli kolejna dawka armodafinilu zostanie podana po 13 godzinach, wtenczas w organizmie będziemy mieć w przybliżeniu 1,5-krotność standardowej dawki w organizmie (Czyli nowa dawka oraz 50% które zostały po ostatniej przyjętej dawce).

W celu uniknięcia zbyt dużego stężenia leku we krwi, istotne jest, unikania zażywania więcej niż jednej dawki dziennie. Należy również robić przerwy, podczas których nie powinno przyjmować się żadnych leków. Dzięki temu pomagamy organizmowi w usunięciu i pozbyciu nagromadzeń leku.

Generalnie rekomenduje się aby zrobić minimum jeden dzień wolny podczas tygodnia oraz jeden tydzień wolnego od stosowania armodafinilu w miesiącu.

Podsumowanie informacji o Artvigil:

Artvigil jest jedną z najtańszych form armodafinilu, ale pomimo tej samej substancji głównej ma nieco mniejsze działa w mocy w porównaniu do Nuvigil® lub Waklert.

Artvigil armodafinil 150 uważa się, za jeden z najlepszych środków farmaceutycznych nootropowych służących poprawie skupienia, koncentracji, pamięci oraz czuwania. Artvigil ma szerokie grono odbiorców dzięki temu jest bardzo przydatny i często niezbędny dla każdego, kto musi być czujny skupiony i odpowiedzialny.

Adresatami Artvigilu są bardzo często studenci przygotowujący się do sesji egzaminacyjnej oraz bieżących sprawdzianów. Korzystają ze środka pracownicy biurowi zajmujący się intensywnymi projektami. Ponadto prawnicy pisarze oraz artyści, a także służby mundurowe w tym jednostki specjalne podczas wykonywania nocnych zadań i misji.
Który modafinil jest najlepszy ?

Nie można odpowiedzieć kategorycznie na te pytanie.
Każda z dostępnych opcji modafinilu są bardzo podobne w działaniu oraz wszystkie bardzo przydatne zgodne ze swoim celem przeznaczenia. Czyli w skrócie mówiąc do zwiększenia wydajności w pracy ale też do terapii leczenia zaburzeń snu.

Różnice między produktami są raczej subtelne, wszystko zależy od tego o chce się uzyskać używając modafinil. Na każdego inny rodzaj modafinilu może działać nieco inaczej

Można stwierdzić,że nie ma jednego „najlepszego” modafinilu; każdy jest inny i każdy ma swoje plusy i minusy

Dodaj komentarz

Shopping cart

0

No products in the cart.